Bron WTF tussenstand na de derde week
Even leek de Bron WTF een nieuwe leider te krijgen in de tussenstand. Maar student Burger trok het op het laatst toch weer allemaal recht en behoudt de leiding in het klassement. Maar moet die inmiddels wel delen met twee anderen.
Stasy en Frédérique wisten hun achterstand op Burger goed te maken. Waarmee de koppositie eerlijk wordt gedeeld door twee studenten en een medewerker. Maar let wel: de Zwarte Panter en Matthijs010 staan slechts drie punten achter dat drietal. Eén wedstrijd en het kan er allemaal weer anders uitzien. De weekprijs (zie foto) gaat overigens na loting naar Stasy.
Toeval
Nog één speelronde en dan gaan de laatste zestien met elkaar de strijd aan. De kans op punten wordt dan kleiner maar tegelijkertijd zijn er per goede voorspelling wel meer punten te halen. En wtf: toeval of niet, de drie gastlanden zijn er nog steeds bij.
Mocht je denken: ja maar, ik had voorspeld dat Duitsland én Nederland bij de laatste zestien zouden zitten… Vrees niet, dat geldt voor de meeste deelnemers.
Winnaars
Ter info: de prijswinnaars krijgen na afloop van het WK allemaal een email toegestuurd over wat ze hebben gewonnen en hoe en wanneer zij hun prijs kunnen ontvangen.
Klik hier voor het volledige klassement.